Beyoğlunda Fasıl Denilince Akla Gelen Yer


Yıllardır Beyoğlunda Fasıl Eğlencelerinin Gözde Mekanlarından Olan Beyzade Fasıl Restaurant ;

2000 Yılından Bu Yana Fasıl ve Gece Eğlencelerinin Uğrak Yeri Haline Gelen Beyzade Fasıl Restaurant , Beyoğlunun Meşhur Terkoz Çıkmazında Bulunmaktadır. Fasıl Eğlencelerinin Keyifli Geçtiği Güzel Bir Akşam Geçirmeniz İçin , Yılların Tecrübeli İşletmeleri Arasında Marka Haline Gelmiş BEYZADE fasıl , Beyoğlunun Bilindik Mekanları Arasında Yer Almaktadır.

Ailenizle ve Sevdiklerinizle Birlikte Toplu Eğlencelerin Düzenlendiği Bir Mekan Haline Gelen Beyzade Fasıl Seçkin Menüsü , Tecrübeli Fasıl Heyeti, Fasıl Konusunda Yılların Tecrübesiyle Sahnelerin Yıldızları Arasında Yer Alan Astsolistleri Sizlere İyi Bir Gecede Mükemmel Türk Sanat Müziği Şarkıları , Oryantel Show , ve Müşterilerimizin Arzularıyla İstenilen İstek Parçalar İle Mükemmel Bir Gece Sunuyor. Yılbaşı , ve Özel Günlerde de Süpriz Sanatçıları ve Özel Programları İle Toplu Gruplara Özel Menüleri Hizmetinizdedir.

Beyoğlu Çevresinde Marka Haline Gelmiş Beyzade Fasıl Ailesi Olarak , Müşterilerimizin Memnun Kalması ve Önerilen Bir Firma Haline Gelmek Temel Prensiplerimiz Arasındadır. Fasıl Denilince AKLA Gelen İlk İsim Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

Beyoğlunda Fasıl İçin Nereye Gidilir, Fasıl Restaurantları Hangileridir Diye Sormanıza Gerek Kalmadan Sizleride Tanınmış Mekanımıza Davet Ediyoruz. Sizlerde Sevdiklerinizle İyi Bir Akşam Geçirmeniz İçin , Tecrübeli Personelimizden Telefonla Bilgi Alabilirsiniz. Özel Gruplar, İş Yemekleri, Kına Geceleri, Düğün Eğlenceleri, Asker Eğlenceleri, Doğum Günü , Bekarlığa Veda Partileri,, Vb. Birçok Toplu Eğlence Yapılan Organizasyonlarda Hizmetinizdeyiz.

Beyzade Fasıl Restaurant’a Göstermiş Olduğunuz İlgiye Teşekkür Ederiz.

+ Yorumunuzu Yazın

+